DZIĘKUJEMY ZA 2017

Dziękujemy wszystkim za „DZIKI UŚMIECH 2017”, a było ich na „Dzikim Weekendzie” bez liku.

Dziękuję serdecznie mojej żonusi Izabeli Bobrowskiej i dziewczynom za kierowanie biurem, naszym klubowiczom SKB Dzik, kolegom za działanie na trasie i nie tylko. Wielkie podziękowania za wsparcie 12 Brygadzie Zmechanizowanej i pomoc żołnierzy w tak ważnym wydarzeniu w naszym regionie. Wielkie brawa za włożony wysiłek należą się zawodnikom Stowarzyszenia Klubu Biegowego „Dzik” oraz WOLONTARIUSZOM.

Ogromne podziękowania dla strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Policach, OSP Police, OSP Gryf Szczecin, WOPR i ZHP za wspieranie imprezy, wiele wspólnych godzin prac i logistycznego zabezpieczania biegów, wspaniałą pomoc fizyczną i wspólne budowanie przeszkód. Dziękujemy Olimpijczykom Monice MICHALIK i Łukaszowi CHYLE za wspólną zabawę. Specjalne podziękowania dla Pana majora Łukasza CHORUŻYKA za pomoc i uczestnictwo w dekoracji m.in. wręczenie pucharu Dowódcy 12 Brygady Zmechanizowanej.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE SPONSOROM GŁÓWNYM „Dzikiego Weekendu 2017”: Powiatowi Polickiemu, Gminie Police i GRUPIE Azoty. Sobota z poczęstunkiem z dzika nie byłaby możliwa bez Pani Bożeny, Jana i Andrzeja Kulikowskiego. Dziękujemy za przepyszne obiady, które przygotowała Pani Maja Ufniarz i jej niezawodne panie kucharki. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Ufniarzowi za zapewnienie autokaru na wycieczkę do TOEE dla wszystkich chętnych uczestników. Jak zawsze wielki aplauz należy się Jarkowi Dulnemu i jego fantastycznej ekipie za mega Fotki. Dziękujemy Panu Dariuszowi z Przęsocina za użyczenie koparki niezbędnej w budowaniu przeszkód, Panu Klaudiuszowi Michnowiczowi za duże wsparcie imprezy. Dziękujemy Nadleśnictwu Trzebież oraz  OSP Gryf. Wielkie dzięki dla zespołu Rafała za pomoc medyczną, WOPR Police za czujność na przeszkodach wodnych i współorganizatorom za wsparcie oraz pomoc finansową 2017:

OPTIMA Szczecin – usługi graficzne, Magnolia – Gabinety Dentystyczne piękny uśmiech po każdym biegu, Aluhak – mistrzowie konstrukcji z rusztowań, Pawlikiewicz i Synowie – naprawione auto jak nowe, Hotel DOBOSZ*** – wygodne spanie przez cały Weekend, ProFi Fitness School – kursy instruktorskie i trenerskie dla najlepszych, Anna LEWANDOWSKA Foods by Ann – zawsze coś dla regeneracji, AktivonSPORT – w trakcie biegu lub po ugasi każde pragnienie, LINYNAMETRY.PL wzmocni tor w każdym centymetrze, WERAKSO – w przygotowaniu lub po biegu mały relaks z masażem, OSiR Police zadba o Nas po biegu, SP Nr 8 w Policach to tam się zaczyna – biuro, Enea Operator dostarczy nam prąd,, Larix sklepy meblowe dla wymagających i nie tylko, AMPIONET – Internet w Policach dla Twojego domu, SOSW – Nr 1 dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, HULK Team Police – walki to ich pasja, Delpoż Jan Grygorcewicz dla bezpiecznej firmy i domu, Szkoła Biała za ogromne wsparcie z internatem i noclegami, Paintball Tournament – ZSP Gryf za mega atrakcje, Staromiejska piekarnia – cukiernia Police za wspaniałe wypieki, TOEE za odjazdową wycieczkę, ENERGODOM – zasilanie imprez plenerowych, JacekBiega za wsparcie na trasie oraz Patronat Medialny:

NOWA TV, Radia Eska, Głos Szczeciński, MaratonyPolskie.pl OCR TOPLIGA, EKSTREMALNEBIEGI.PL, prenumeratorom BikeBoard i Trathlon, Hot-Point oraz wszystkim którzy wsparli DZIKI WEEKEND. DZIĘKUJEMY i ZAPRASZAMYW 2018 ROKU DO POLIC.