DZIĘKUJEMY ZA 2017

Dziękujemy za rok 2017 🙂

III Charytatywny „Przełajowy Test Coopera” – idziemy i biegniemy dla Filipka za Nami.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji dla Powiatu Polickiego, Grupie Azoty, firmie Savex, Gminie Police, firmie linynametry.pl , firmie OPTIMA – usługi reklamowe, PSP i OSP Police, Magnolia – gabinety dentystyczne, Polskiej Federacji Nordic Walking, Hotelu DOBOSZ***, Specjalnemu Ośrodekowi Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach, SP 1 i SP 8 w Policach, firmie Technika/Aerotechnika, OSiR Police.

Oczywiście najważniejsze są też podziękowania dla piekarzy za wspaniałe ciasta, kucharzom za wspaniałą grochówkę, wolontariuszom za moc działania, dla klubowiczów SKB Dzik że zawsze na Was można liczyć 🙂, chłopakom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Trzebieży, serdeczne podziękowania dla fotoreporterów i dulnyfoto – dzięki Jarek.

Media zawsze pomagają w relacji imprezy i powstały wspaniałe reportaże dzięki Głosowi Szczecińskiemu, TV Police, Dziennikowi Polickiemu, HD oraz materiał filmowo-zdjęciowy Tomkowi Wojtalikowi – operator drona.

 

Oczywiście że dziękujemy dla firmy Protiming24.pl za dokonanie bezpłatnie pomiaru czasu i obsługi na biegu – serdeczne dziękuje.

 

DZIĘKUJEMY W IMIENIU MAŁEGO FILIPKA. Z poważaniem Organizatorzy Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik”.